Záhady, které vás budou bavit

Máte-li rádi tajemno a záhady, baví-li vás luštění hádanek a toužíte-li po dobrodružství s tím spojeném, tak jsou skvělou volbou pro vás escape games Pardubice. Úniková hra u nás sice není ještě ani příliš dlouho na to, aby všichni věděli, o co se jedná, a přesto už se zde stihla zabydlet natolik, že v každém větším městě vyrůstají místnosti pro hraní únikových her. A není se čemu divit – většina lidí, kteří únikovou hru vyzkoušejí, se posléze stává jejími fanoušky a netouží po ničem jiném, než vyzkoušet další únikovou hru. Jak je tedy vidět na vývoji z poslední doby, tak hraní únikových her zkrátka táhne. A to jak malé, tak velké.

čtení k použití

Zábava pro všechny generace

Úniková hra je určena pro dva až pět hráčů, z čehož jasně vyplývá, že se jedná o společnou zábavu, u které se rozhodně nebudete nudit, protože vytvoříte tým, do kterého bude každý moci vložit něco ze sebe samého. A čím je početnější tým, tím více je společné zábavy, kterou můžete prožít poměrně nevšedním způsobem. Záleží prakticky jen na vás, koho do svého týmu zapojíte. Mohou to být vaši přátelé, kolegové z práce anebo rodina. A pokud jde o děti, můžete je vzít samozřejmě s sebou. Měly by být alespoň ve věku, kdy už jsou schopny alespoň trochu logicky myslet, nicméně žádné rodinné zábavě se meze nekladou.

prázdná kniha

Užijte si nevšední odpoledne plné napětí

Proč si tedy nezpestřit některé všední odpoledne nevšední zábavou, která má skutečný smysl a při které se dobře pobavíte, nažhavíte své mozkové závity a budete na ni dlouho vzpomínat? Uvidíte, že jakmile únikovou hru jednou vyzkoušíte, tak vás chytí za srdce. Navíc ji můžete také někomu věnovat formou dárkového poukazu. Zapomeňte na nudné a okoukané dárky v podobě vína anebo čokolády, to už tu bylo mnohokrát. Zkuste letos darovat něco originálního, co oslavence jednoznačně nadchne.