Ale sami víte, jak to je v poslední době s dovolenými

Dovolené jsou již skoro tady, ale co když se zase vše uzavře? Takže chcete na své zahradě mít nějaké přístřeší, ať se můžete schovat před nepohodou, asi si postavíte nějakou jednoduchou boudu. Jen tak, bez základů, takže bez stavebního povolení.

mobilní dům pouštní

Ale vaším snem je i pořádná koupelna, vždyť po běhání a práci na zahradě se umaže nejen dospělý, ale hlavně vaše děti. A náročnost stoupá, co když bude zima, čím si zatopit, v nějaké boudě to bude asi určitě nebezpečné. A ta spousta živočichů, která se s vámi na boudy nastěhuje, od otravného hmyzu až po nemoci roznášející hlodavce. Asi to nebude to pravé ořechové, chcete i kuchyňku, ložnici, obyvák. Potřebujete opravdu klidné, pohodlné a čisté rodinné zázemí. S koupelnou, kuchyní, pohovkami na odpočinek, s toaletou a s topením. Máme pro vás řešení, Lavaro House – D1 top-mobilnidomy

mobilní domek

Cože to je? Jedná se o mobilheim, neboli také mobilní dům. Ten má krásných necelých padesát metrů čtverečních, a může být i komplet zařízený. Například koupelnou a to luxusní, s bojlerem, sprchovacím koutem, umývadlem, dále se zařízenou kuchyní, se stolem a židlemi, se sporákem, lednicí na pochoutky a chybět zde nebude ani digestoř. Obyvák se sedačkou a další místnosti se skříněmi a postelemi. To je pro vás to ořechové, můžete se nejen schovat před nepohodou, ale po výpravách po okolí vaší zahrady a po běhání a práci na zahradě se komfortně umyjete nejen vy, ale i vaše děti. Potom se posilníte nějakou dobrotou s vaší nové kuchyně a spokojeně čistí ulehnete na sedačku nebo pohovky a v klidu a čistotě si odpočinete. A žádný hmyz či hlodavci vás u této činnosti nebudou otravovat. A protože tyto mobilní domy se dodávají i pořádně zateplené, můžete je užívat nejen v teplých obdobích roku, ale také v těch obdobích, kdy za okny prší a hučí vítr. Ale vy budete všichni v teple a v suchu.