Automobilka Dacia

Automobilka Dacia má již téměř 55 let, přičemž za tu dobu toho již stihla mnoho vytvořit. Jestliže máte vůz této značky, tak se Vám opravdu bude hodit tažné.

Automobilka Dacia

Historie

Vše to započalo roku 1942, kdy na daném místě byla nejdříve továrna, která se specializovala na letadla IAR, což je rumunský letecký průmysl. Hlavním prvkem byly většinou motory, kdy továrna byla dostavena až roku 1945, a proto byly převzata pod správu železnic. Samotná automobilka je psána pod rokem 1966, kdy vznikl vůbec první model zvaný Dacia 1100, jenž byl vyráběn díky vozu Renault 8. Vývoj pokračoval a za pár let byl představen model Dacia 1300, který spojoval modernost, ovšem zachoval si i spolehlivost, což jen podpořilo oblíbenost tohoto vozu.

dacia duster

Automobilka šla stále s dobou, a proto pokračuje ve zdárném fungování dodnes, kdy vznikla řada zajímavých vozů. V současné době jistě znáte vozy jako Dacia Duster, které se představuje jako moderní SUV, které si poradí i s nějakým terénem a je za rozumnou cenu. Poměrně velká změna nastala roku 1999, protože Dacia od této doby patří pod Renault, a proto jsou tyto dvě značky často spojovány.

Převážení nákladu

Většina dnešních vozů Dacia jsou zaměřeny na praktičnost, a proto s nimi není žádný problém převážet i rozměrnější náklady a podobně. Ovšem někdy ani kufr osobního vozu nestačí, takže je zapotřebí si zapůjčit přívěsný vozík, díky kterému vše pohodlně vyřešíte a odvezete. Tažné zařízení na auto Dacia https://www.amsa.cz/Dacia Vás může pokaždé zachránit při nákupu rozměrnějších věcí, kdy si nebudete za draho muset půjčovat dodávku.

tažné zařízení

Jistě nechcete utrácet za tažné zbytečně moc peněz, což ani díky této firmě nemusíte, protože prodává své produkty za velmi výhodné ceny. To rozhodně nemá žádný vliv na kvalitu, jenž je na vysoké úrovni a takový produkt Vám zaručeně vydrží po celou dobu vlastnění vozu. Je totiž vyrobeno z pevného materiálu, který zajistí, že nehrotí vůbec žádné poškození ani při plném naložení. Také můžete vybírat ze široké nabídky, kde máme pevné i odnímatelné výrobky. Je jen na Všem využití, které bude vhodnější.