Dárek k padesátinám je oříšek

Padesátiny jsou velmi důležité narozeniny, které zpravidla slaví i ti, kteří běžně narozeninovým oslavám příliš neholdují. Jedná se totiž o významné jubileum, půl století totiž člověk slaví opravdu jen jednou v životě. Pokud jste tedy i vy pozváni na oslavu těchto krásných kulatin, neváhejte si dobře promyslet dárek, který si pro oslavence připravíte. Pokud nemáte tip na něco specifického, možná oceníte originální dárek pro muže k 50. O co přesně se jedná?

dort happy birthday

Krabice plná radosti

Jedná se o dřevěnou krabici, ke které oslavenec obdrží i páčidlo. Jeho úkolem bude se do krabice dostat svépomocí, bez použití nějaké moderní techniky. Uvidíte, jak se rázem v každém chlapovi probudí dětská soutěživá duše, která se bude snažit dostat do krabice co nejrychleji. Potěšte svého bratra, tatínka, partnera, manžela nebo třeba nejlepšího přítele nejenom krásným dárkem, ale také originálním balením, které toto dozajista je.

Obsah je jen na vás

Co se bude v krabici po jejím pracném otevření nacházet? Obsah záleží pouze na vašem rozhodnutí. Určitě oslavence znáte natolik dobře, abyste odhadli, jestli má rád pivo, jestli miluje kvalitní maso, jestli chodí na ryby, nebo jestli třeba propadá kvalitní a chutné kávě. Na základě toho vyberte správný obsah krabice, který nejenom, že překvapí, ale také skutečně potěší. Co patří mezi nejoblíbenější a nejkupovanější varianty?

dárečky

Pivo, víno, maso anebo třeba káva

Velmi oblíbené jsou krabice s jídlem nebo alkoholem. Bedýnka plná kvalitního vína, vybraného piva, chutné whisky nebo třeba prémiového rumu nikdy nikoho neurazí. Ani krabice plná kvalitních uzenin, vybraného masa nebo třeba sladkostí nebude chybou, pokud má oslavenec dané jídlo rád. Vybírat však můžete i podle zálib, krabice s rybářským vybavením nebo třeba s fitness pomůckami je také skvělou volbou, pokud ji správně vyberete.