Moderní zábava pro masy

Ne každého baví standardní typy zábavy. Někdo chce prostě trochu více. Patříte-li do této skupiny lidí, možná vás osloví laser game, moderní hra pro více lidí.

IMG_8139

Moderní zábava pro masy

Díky moderním technologiím je dnes možné zabavit se daleko více způsoby než ještě před čtvrt stoletím. V současnosti totiž existují počítače, respektive herní konzole, u kterých člověk může prosedět dlouhé hodiny bez nutnosti podnikat cokoliv dalšího. A to je trochu problém. Hraní počítačových her rozhodně dokáže dostatečně zabavit na opravdu dlouho, ale jedná se o pasivní aktivitu a ta není vždy dobrá. Jednou za čas, prosím, ale chcete-li relaxovat, měli byste občas i vyjít ven s přáteli a trochu se odreagovat. Není potřeba chodit do baru, jsou i jiné možnosti zábavy, třeba bojové hry.

Jedná se o hry, během kterých je možné v několika lidech zažít opravdu hodně zábavy, a ještě si propotit triko. Nejběžnější hrou z toho ranku, která je velice populární i v našich zeměpisných šířkách, je paintball. Pokud však chcete něco trochu jiného, čistšího, zvolte si alternativu v podobě lasergame.

Ta se totiž, na rozdíl od paintballu, neodehrává ve venkovních prostorách, ale v interiéru. To je první podstatná změna. Další je v počtu různých her. Zatímco venku obvykle jeden tým dobývá území toho druhého, v lasergame si toho můžete vybrat daleko více. Záleží hodně na tom, kolik vás přijde a na co máte chuť. Obecně nejoblíbenější je hra všichni proti všem nebo likvidace zombie společně s kamarády. Jedná se velkou zábavu, při které stačíte spálit i docela dost kalorií. Ovšem i tak je to vhodná hra i pro starší ročníky.

skupina-mensi

Je to mnohem bezpečnější

Na paintballu se občas jednou za čas někdo zraní. Není to pravidlem, ale stát se to může. Přeci jen, těžké kuličky naplněné barvivem, mohou na odkrytých místech vytvořit nepěknou modřinu, zvláště pak ve slabinách. A možná i hůře. Když ale po sobě budete střílet jen světelnými paprsky, nic se vám stát nemůže. Efekt je stejně tak nebezpečný jako kdybyste po sobě svítili baterkou nebo laserovým ukazovátkem.