Dejte na slova prodejce


Co jste udělal, když jste si potřeboval dokoupit autožárovky?

  • Ptal jste se rovnou známých a shromažďoval reference o jednotlivých produktech?
  • Nebo jste se brouzdal po internetu a seznamoval se s nabídkou?
  • Nebo jste dítě štěstěny a obrátil jste se rovnou na spolehlivého prodejce, se kterým máte dlouholeté zkušenosti? A tím jste vlastně zůstal u spolehlivé produktové řady osram silvestar a nic víc Vás nezajímá?

denní svícení

To potom máte tak jednoduché, až Vám může jeden závidět! Ale co ti ostatní, kteří nemají to štěstí, jako Vy? Jak si mohou vybrat, když výběr autožárovek je tak obrovský?

Existuje nějaký návod?

No, návod asi neexistuje žádný. Určitě Vám prodejce vysvětlí, co by bylo pro Váš vůz nejlepší. Ale určitě Vám také dá na výběr autožárovky od různých výrobců. A vzhledem k tomu, že si výrobci dávají pozor na spolehlivost svých produktů a produktových řad, vybírání nebude lehké. A opět budete tam, kde jste byli na začátku.

Ale můžete výběr autožárovek pojmout, jako los do loterie. Jednou si pořídíte autožárovky Osram silvestar, jindy zase Osram Original, nebo ty samé autožárovky, ale od výrobce jiného.

Na druhou stranu věřte, že tak často autožárovky zase pořizovat nebudete! Abyste se neděsil. Anebo už zůstanete u produktové řady osram silvestar, jako onen pomyslný řidič, který je s těmito autožárovkami nadmíru spokojený. K takovému závěru ale musíte dojít sami.

noční pohled

Už jste malinko klidnější?

Nic nového se asi nedozvíte, protože každý člověk má své oblíbené žárovky do auta v jiném pohledu. Nebo je to některým řidičům úplně jedno a jdou jen po ceně. Protože dneska jsou Osram autožárovky spolehlivé a kvalitní všechny!

Ale můžete být klidní, protože neexistuje žádný popis, jak pořizovat autožárovky. Možná jen v oblasti barvy světla, které vydávají. Nebo je důležitá i životnost a spotřeba. Ale také svítivost a délka osvitu při jízdě. Jenže i tyto parametry jsou si tak podobné!