K legínám můžete kombinovat vše

Legíny jsou pohodlné a stylové kalhoty, kterým dávají ženy přednost díky jejich komfortu. Nikde vás netlačí, jsou měkké a jejich nošení je doslova luxusní. A vybrat si k nim kombinaci vrchního dílu, je naprosto jednoduché.

žena s kelímkem

ŠATY I V ZIMNÍCH DNECH

Jestli máte kratší šaty, o kterých víte, že jich využijete především v letních měsících, věřte, že jejich uplatnění využijete i v zimním období. Pokud si pod nich dáte tyto skvostné kalhoty, nic na vašem outfitu nezkazíte. Skvěle se k nim hodí i pletené šaty nebo jakékoliv jiné, třeba s dlouhým rukávem.

•      Nejideálnější délka šatů, by však měla být do poloviny vašich stehen.

VOLNÝ SVETR

Éra volnějších svetrů je aktuálně na vrcholu. Ženská populace to ocení samozřejmě ze všeho nejvíce, protože poskytují pohodlí a tolik volnosti, kolik jen potřebujete. A k legínám se hodí ze všeho nejlépe. Klidně si pod něho dejte pouze tílko, v případě chladnějšího počasí i tričko s dlouhým rukávem.

•      Tato kombinace působí sexy, žensky a vypadá za všech okolností fantasticky.
pouliční fotografie

KARDIGAN

Rovněž nesmírně oblíbený kousek svršku, který k nim lze báječně spojit a vytvořit celek v podobě elegantního a ženského outfitu. Využijete ho na všechny události, v jakémkoliv ročním období. Pokud máte postavu širšího pozadí a nechcete na něho přilákat velkou pozornost v obepnutých kalhotách, rozhodně si ho k nim pořiďte.

•      Vypadat o něco více sportovně budete, pokud zvolíte takový, který má krátké rukávy.

SVŮDNÉ „BODY“

Atraktivní a velmi ženské budete, pokud si k nim oblečete body. Jsou oblíbené především pro ty typy žen, které se můžou chlubit štíhlou a vypracovanou postavou. Ovšem nejsou tabu ani pro ženy, které mají křivky a nebojí se jich ukázat. Díky jejich spojení pod kalhotami, si můžete být jisté, že nikdy nebudete vypadat neupraveně a budete mít perfektně zakrytá záda.

•      Pro ještě větší šmrnc a pohodlí si zvolte legíny s vysokým pasem, které body nádherně zvýrazní.