Máte rádi sluníčko?

slunce, modrá obloha, listy vinné révy

Ale nemusíte jej mít všude? Pak rozhodně dejte na markýzy, které jsou v posledních letech skvělou volbou jak na každý rodinný dům, na terasu, za dům, na přístřešek, tak i na hotely, restaurace a administrativní budovy.

Milujete sluníčko, ale když sedíte na terase a popíjíte ledově vychlazený nápoj, tak byste zrovna raději byli někde ve stínu? Pak není nic vhodnějšího než zvolit právě kvalitní stínění před sluníčkem, ale takové, které nezničí vzhled vašeho domova, ale právě naopak skvěle jej doplní.

Vždy plní svou funkci:

– Skvělá ochrana proti slunci.
– Hodí se na jakýkoliv typ domu.
– Použít se dají na hotely, penziony, restaurace nebo na administrativní budovy.
– Můžete s nimi zastínit terasy nebo balkony.
– V mnoha jejich kladech najdete také užitečné vlastnosti potahové látky.
– Látka obsahuje UV filtr, aby celková konstrukce a především její pokrytí absorbovalo a odstraňovalo dostatečně nežádoucí slunečné záření, proto je tak důležitá právě povrchová látka, která je na dané konstrukci umístěná.
– Důležitou funkci plní také samotná konstrukce, která je vždy pevná a odolná proti jakémukoliv počasí i ostatním nepříjemným povětrnostním podmínkám. Konstrukce jsou pevné a odolné.
– Celý systém je důkladný a navržen tak, aby ani krátký déšť nezabránil poškození. Takže ani krátká déšť by neměl proniknout povrchovou látkou. Jedná se tak o speciálně vyrobený materiál pro tyto účely.
– Markýzy mohou být pevné a pohyblivé. Vyberte si tu svou.

kamenná lavice, keře, slunce

Odolné proti sluníčku, ale také oproti ostatním povětrnostním podmínkám

Těšit na léto se můžete s kvalitním zastíněním vaší terasy. Použít se tyto konstrukce dají také samostatně za dům, nebo jako součástí domu. Vždy se snažíme, aby nenarušovaly váš design domu, ale aby jej skvěle doplňovaly svou pevnou ale zároveň hezkou konstrukcí s kvalitní povrchovou látkou, která má skvělé vlastnosti.

dřěvený dům, zeleň, strom