Nákupy přes internet, nebo osobně?

Všichni máme jistě zažitou tu představu, kdy žena v obchodním centru obíhá obchody s oblečením a muž za ní chodí celý nešťastný, ověšený taškami a dalšími věcmi. Ano jistě, někteří to tak opravdu mají, ale někteří muži nakupují se stejnou oblibou, jako ženy. Pro obě tyto skupiny tu mám dnes pár slov k pronesení.
Nákupní košík
Muži, kteří neradi nakupují
Neodvážím se říci, že k této skupině patří více procent mužů, nežli k té druhé. Doba se mění a i muži, nebo spíše ještě chlapci, nakupují někdy i s větší oblibou, než ženy. Ovšem já teď mluvím ke skupině ze staré školy. Napadlo vás někdy, jak by se dalo problému s obíháním obchodů zbavit? Ano, samozřejmě stačí dát ženě kreditní kartu a najít jí nějaký slušný internetový obchod. Nežijeme v pravěku. Ušetříte si tím docela i dost peněz. Ušetříte za benzín, za parkoviště, za jídlo. Můžeme očekávat, že vaše žena utratí více, než 2000 korun, tedy doprava bude zdarma. Další, čemu díky tomuto řešení předejdete, je svalová bolest. Řekněme si upřímně, nosit x tašek celé odpoledne a ještě u toho neustále stát na nohou není žádná sranda. Můžou z toho nehezky bolet záda, ruce, trapézové svaly, deltové svaly, pochopitelně vás z nepřetržitého stání budou bolet i nohy. Pokud nějaká žena čte tento článek, zřejmě ho již nedočetla do tohoto bodu. To ovšem nevadí, toto jsou rady pro silné a statné muže, kteří se nebojí vydat svou kreditní kartu a modlit se k bohu, jestli jim tam vůbec něco zbyde.
Internetová platba
Muži, kteří rádi nakupují
Drazí muži, rád bych vám pogratuloval, nemusíte si hledat ženu, stačíte si se svými výdaji sami. Ovšem pokud ženu již máte, musí se jí s vámi líbit, protože žádná žijící bytost ženského pohlaví neodmítne možnost jít nakupovat. Vy přes internet nemusíte, jeďte do obchodního centra, stavte se tam na večeři, do kina, udělejte si hezké odpoledne a potom kupte své polovičce něco hezkého. Já osobně patřím do této druhé skupiny. Nakupování je moje úchylka a nestydím se za to. Není lepšího pocitu, než si na sebe vzít nový kus oblečení, který se vám neskutečně líbí. Takže muži, nebojte se, nejste jiní.