Přestavujeme chatu pro celoroční bydlení

Máte v úmyslu pustit se do rekonstrukce chaty s tím, abyste ji měli připravenou na zimu pro celoroční bydlení? Prodali jste byt ve městě a chcete změnit životní styl k lepšímu? Někteří lidé vás možná budou odrazovat, že ztrácíte kontakt s lidmi, ale tomu se dá snadno oponovat tím, že k setkávání se s přáteli a známými přece nepotřebujete bydlet v paneláku uprostřed sídliště, ale můžete se vídat kdekoli jinde.

skladové kontejnery

Příprava objektu k rekonstrukci může být naprosto bezproblémová, pokud máte jasno v harmonogramu provádění prací a jejich financování. Budou na sebe navazovat např. výměna střešní krytiny, výměna oken a dveří, zateplení fasády, pokládka topení v podlaze a rekonstrukce elektroinstalace.

přeprava skladových kontejnerů

Přece jen jsme však na něco zapomněli, a sice kam umístit všechny vaše věci z chaty – elektrické spotřebiče, koberce, svítidla, nábytek a vaše osobní věci. Nabízí se odvézt vše ke stěhovací firmě, která předměty pohlídá v depozitní úschově, jenže stěhováci jsou daleko a jezdit tam kvůli každé drobnosti ztrácí na významu.

Skladový kontejner

Pronájem skladu v Praze 6 je řešení, situované na váš pozemek, kde jsou všechny předměty v bezpečí před krádežemi a povětrnostními vlivy. Kontejnery jsou zhotoveny z pevného profilovaného ocelového plechu, do jehož útrob vměstnáte vše, co potřebujete. Jsou dlouhé zhruba 6 metrů anebo 12 metrů a v průřezu vytváří čtverec o hraně 2,5 metru. Kontejnerů lze objednat libovolný počet na libovolně dlouhou dobu a mít je rozmístěné vedle sebe na ploše zahrady tak, jak vám to vyhovuje. Boxy mají uzamykatelné plechové dveře, které velmi dobře chrání před vnějšími vlivy i před krádežemi. Všechny boxy lze opatřit alarmem nebo kamerovým výstupem a snížit tak pravděpodobnost nějakého incidentu. Zároveň však víte, že plech je velmi slyšitelný, a že každý pokus o vloupání bude končit nezdarem.