Solárium je třeba vybírat rozumně

Snad každý se v létě opaluje. Pouze ten, kdo je alergický na slunce nebo velmi citlivý, by si měl v této záležitosti dávat pozor. Solárium Brno je ideální místo na to chytit takzvaně bronz, a to díky velmi kvalitnímu vybavení. Tohle vybavení umožní mimořádně kvalitní opálit celé tělo, a to i místa, které byste jiným způsobem, tedy na slunci, opálit nemohli. Jde o různé záhyby či další místa, která zpravidla zůstávají skrytá, což á za následek nepříliš kvalitní opálení. Proto je na místě se do nějakého solária podívat. Veškeré to vybavení je natolik kvalitní, že se budete cítit dobře, ale co víc, výsledek bude stát opravdu za to.

žena na pláži

Důležité je zvolit správné studio

Každé studio je nějakým způsobem specifické. Zatímco někde vám nabídnou nízké ceny, někde se specializují zejména na mimořádnou kvalitu provedení služeb. Je proto třeba zvolit si takovou cenovou hladinu a úroveň kvality, která vám bude vyhovovat. V Brně však najdete mnoho zajímavých studií, které stojí za navštívení, a tak se nemusíte obávat naprosto ničeho. V každém případě se opálíte, důležité však je, jakým způsobem a jak se při tom budete cítit.

opalující se slečna

Opalujte se, ale raději opatrně

Každý ví, že když se člověk chce opálit, znamená to, že bude přijímat UV záření. To samo o sobě je škodlivé, na což by člověk neměl zapomínat. Nadměrné opálení totiž není rozhodně žádoucí. Je však možné učinit určitý kompromis, který bude znamenat, že chytíte opravdu krásnou barvu, přitom to nebude mít žádný negativní vliv na vaše zdraví.

Jak postupovat při opalování?

  • Raději kratší dobu, ale třeba častěji = to platí jak pro solárium, tak především pro slunění se v otevřeném prostoru
  • Pečlivě se chránit určitými prostředky = musíte předejít tomu, aby vaše tělo přijímalo UV záření, které má negativní vliv na pokožku
  • V případě citlivější pokožky raději opalování omezte = zajisté se nechcete vystavovat žádné nebezpečí situaci