Bydlení u rodičů

Bydlení u rodičů je asi to nejlepší, co můžeme za svůj život zažít. Do tohoto domova se nejvíce těšíme, protože se nikdy nestane, že bychom se zde měli špatně. Má to ale i výjimky. Pokud nemáme pořádnou rodinu, rodiče jsou rozhádaní, nesnáší se a nedokážou se na ničem dohodnout, je to dost velký problém. Nejenom, že musíme neustále poslouchat tyto hádky, ale také tento domov velmi nenávidíme. Někdo má zase takovou smůlu, že rodiče ani nemá, tak ten je na tom také docela dost špatně. Je smutné, že někomu prostě to nebylo přáno a rodiče nemá ale zase to pro něj je velká zkouška životem, protože se vše musí sám naučit a nikdo ho nevede.

Dveře, klíče

Jsou totiž lidé, kteří toho že žijí u rodičů dost využívají. Na jednu stranu je chápu na druhou zase ne. Je docela složité si dnes sehnat byt, který by se nám opravdu líbil a byli bychom s ním velmi spokojení. Když už si ten „správný“ byt nalezneme a zjistíme jeho cenu hodně rychle se na něj snažíme zapomenout a vymyslet něco jiného. Ceny dnešních bytů jsou opravdu vysoké, někdy mi přijde, že je to až moc. Pro studenty, kteří jdou někam studovat anebo pro někoho kdo zakládá rodinu je to obrovský problém, protože pokud si nezajistí práci, tak si byt nemůže dovolit. Bydlet s přítelem či přítelkyní v bytě u svých rodičů také většinou není možné, a proto se dnešní lidé musejí s tímto nějak poprat a je to většinou hodně složité, protože se musíme hned od začátku zadlužit, abychom si vlastní byt mohli dovolit.
Ložnice, postel

Lidé se dnes moc nechtějí zadlužovat, protože se jim to poté táhne celým životem, ale občas není jiné řešení než zůstat doma u rodičů a nic neřešit, protože se rodiče o vše postarají. V tomto případě by bylo alespoň na místě svým rodičům pomáhat, aby měli alespoň o trochu lehčí život.

Uvidíme, jestli se do budoucna trend drahých bytů bude opakovat či jestli budou byty dostupné pro každého a všichni se budou stěhovat od rodičů, aby si mohli užívat trochu volnější život.