Last minutě dovolená za dobrou cenu?

Dovolená je dobou odpočinku, klidu, a nebo naopak zážitků, a adrenalinu. Každý si ji představuje jinak, ale málokdo ji chce trávit doma u dřezu s nádobím, vysavačem v ruce, nebo plením záhonku. Vyrazit někam, kde to ještě neznáme, a užít si notnou dávku pohody, či vzrušení, za to zkrátka stojí. Kam tedy vyrazit, aby to stálo za to, ale náš rozpočet to ustál?

Karlovy Vary

Pro milovníky odpočinku a krásy se přímo nabízí dovolená v Karlových Varech, které jsou proslulé svojí kolonádou, ale také krásou, historií a zachovalostí. Karlovy Vary jsou totiž nádherným lázeňským městem, a tedy i únikem od každodenního stresu a shonu. Určitě stojí za to zajít ochutnat minerální pramen zvaný Vřídlo, navštívit dřevěnou tržní kolonádu, Mlýnskou kamennou kolonádu, či dokonce kolonádu litinovou, kulturní vyžití vám pak nabídne Divadlo Husovka, nebo Karlovarské městské divadlo, dále pak stojí za to vyhlídka z dřevěného altánu Jelení Skok, či z rozhledny Diana. Ubytování zde naleznete v mnoha úchvatných hotelech, a při vyhledání akce na některém ze slevových portálů, vás může týdenní dovolená ve čtyřhvězdičkovém hotelu vyjít během července na krásných 5000Kč.

Karlovy Vary

Adršpach

Pokud toužíte spíš po přírodě, a troše té turistiky, není od věci zamířit na dovolenou do Adršpachu. Mimo procházek a výšlapů můžete také navštívit Skalní města, Babiččino údolí, nebo třeba Adrenálium, kde se bude líbit dětem. V okolí je toho totiž spousta pro každého. Týdenní pobyt pro dvě osoby v jedné z kouzelných chatek vás vyjde jen na 3500Kč.

Adršpach skály

Kyjov

A teď něco pro pivaře, kteří si rozhodně také zaslouží dovolenou. A co třeba rovnou v hotelu Kyjovský pivovar, který se nachází na Jižní Moravě? Kromě degustace místního piva (neomezené), a výborných pivních specialit, si můžete odpočinout i v krásných pivních lázních. Týdenní pobyt pro dvě osoby pak vychází okolo 11 000Kč, a to i s občerstvením. Představte si, kolik ušetříte za pivo, které byste si dávali v hospodách.