Omalovánky pro všechny zdarma k tisku.

Máte doma děti? Malují rády a vybarvují? Máme pro vás nabídku. Nabídku, která vás nebude nic stát. Nevěříte? Tak věřte. V dnešním světě dostanete něco zadarmo. Nezní to úplně neuvěřitelně? Je to tak! Jediné, co vás to bude stát, nějaký ten váš papír a trochu náplně do vaší tiskárny. Stránky jsou opravdu úplně zdarma, fungují na základě příjmů z reklamy, takže po vás nebudou chtít opravdu zhola nic, ani registrační poplatek.

Na stránkách najdete témata, pod kterými se ukrývají stránky s omalovánkou. Vyberete, vytisknete a jdete na to. Témata jsou široká a obrázky jsou provedené v různé náročnosti, takže i věkové rozpětí malířů je široké. Omalovánky jsou určené pro děti až do 13 let, nicméně i dospělí si zde najdou motivy k vybarvování. Jedná se o antistresové omalovánky, protože vybarvování opravdu důkladně vypláchne mozek zatížený nejrůznějšími problémy a starostmi. Při vybarvování skutečně relaxujete.

pastelky

A děti? Pro ně můžete vybírat už od batolecího věku. Pro nejmenší je určena nabídka jednoduchých tvarů na motivy Hello Kitty, Lokomotiva Tomáš, Bořek stavitel a další.

Odrostlejší děti si ale také přijdou na své. Děvčata se mohou realizovat u Barbín nebo mořských víl, na kluky čekají omalovánky fortnite https://www.pekneomalovanky.cz/fortnite/, minecraft, nebo piráti a roboti, je zde nabídka různých filmových témat, na milovníky přírody čekají zvířátka, pro sportovce se nabízejí různé sporty.

fortnite

Můžeme dokonce vymalovávat tematicky podle ročních období, nebo svátků, takže o velikonocích si můžete byt vyzdobit velikonočními obrázky. Je to jen na vás a vašich dětech, které téma si zvolíte. Už nemusíte obíhat papírnictví a hledat ty správné omalovánky, které by ratolestem udělaly radost. Tady si vyberete z tepla domova a ještě ušetříte nohy i peněženku. Na dlouhé večery bude obrázků dost a stačí jen tisknout, ořezávat pastelky a malovat a malovat.